Jūsų internetinės svetainės vizija yra mūsų misija
Internetas tai puiki vieta parodyti, jog tu esi. Čia galima reprezentuoti savo paslaugas, prekes, vystyti e-komerciją arba tiesiog pristatyti save ir savo pomėgius ar veiklą. Internetinių puslapių kūrimas yra mūsų specializacija, todėl mes galime jums padėti visa tai įgyvendinti. Mes kuriame įvairaus sudėtingumo ir įvairaus tipo svetaines, pradedant nuo paprastų reprezentacinių internetinių puslapių ir baigiant sudėtingais internetiniais portalais su įvairiais programiniais moduliais, turinio valdymo sistemomis, e-komercijos elementais.
Misija - teikti kokybiškas internetinių puslapių kūrimo paslaugas už prieinamą kainą, nuolat tobulėti ir domėtis naujausiomis technologijomis, vertinti kiekvieną klientą bei jo poreikius.
Vizija - tapti pirmaujančia, projektų įgyvendinimo patirtį kaupiančia bei pritaikančia ir savo klientų poreikius tenkinančia profesionalių ir kokybiškų internetinių sprendimų kompanija Lietuvoje ir už jos ribų.
Mūsų teikiamos paslaugos
Internetinių svetainių kūrimas
Internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO)
Turinio valdymo sistemos (TVS) diegimas ir vystymas
Internetinių puslapių priežiūra
Konkurentų analizė
Svetainių talpinimas
Naujausi puslapio pranešimai
2007-12-02 15:36:35
Nuo šiandien mes turime savo namus internete! Ir nors kiekviena pradžia būna sunki, bet laikui bėgant tikimės sukaupti didelį atliktų darbų archyvą ir patenkintų klientų ratą. Tikimės jog lengvai rasite visą jus dominančią informaciją apie mūsų teikiamas paslaugas, sukurtus projetus, iškilus klausimams visada galite kreiptis kontaktuose nurodyta kontaktine informacija. Tad linkime sėkmingo bendradarbiavimo kuriant ir tobulinant jūsų svajonių... Skaityti daugiau
Naujausias atliktas darbas
Internetinis adresas:
Data:
2009-04-17
Aprašymas:
Dainų žodžių ir akordų portalas.
Vartotojai turi galimybę įkelti ir peržiūrėti dainų žodžius ar akordus.
Įdiegta SMS mokėjimo sistema, žinučių siuntimo sistema, kontaktų, puslapio pranešimų, puslapio kelio ir puslapių teisių moduliai. Įdiegtos dvi kalbos.