Mūsų teikiamos paslaugos:
Internetinių svetainių kūrimas:
Mes galime vykdyti visus internetinio puslapio kūrimo etapus, nuo reikalavimų surinkimo iki tinklapio prižiūrėjimo ir tobulinimo. Taip pat kuriame įvairaus tipo svetaines: reprezentacinius, informacinius puslapius, socialinius, pramoginius, informacinius portalus, elektroninės komercijos puslapius, su prekių katalogu, užsakymų vykdymu, elektroninių atsiskaitymų SMS, bankiniais bei elektroniniais pinigų pervedimais.
Internetinės svetainės optimizavimas paieškos sistemoms (SEO):
Būkite matomi ir lengvai surandami! Tiktais turėti interneto svetainę neužtenka. Dažnai sukurtas internetinis puslapis nepateisina lūkesčių, dėl to, jog apie jį paprasčiausiai niekas nežino. Pigiausia ir pati efektyviausia reklama jam - būti matomam paiškos sistemose, pavyzdžiui google, yahoo ir kitose. Mes siūlome internetinio puslapio optimizavimą paieškos sistemom programiniu, lingvistiniu bei loginiu aspektais. Mes padėsime padidinti jūsų svetainės tikslinių lankytojų kiekį.
Turinio valdymo sistemos (TVS) diegimas ir vystymas:
Valdykite savo interneto svetainę patys, be programuotojų įsikišimo ir papildomo mokesčio. Tam mes jum suteiksime visus reikalingus įrankius, įdiegsime turnio valdymo sistemą ir pagal jūsų pageidavimus pritaikysime pagal jūsų poreikius.
Internetinių puslapių priežiūra:
Internetinės technologijos sparčiai keičiasi, todėl į visas naujoves reikia reaguoti ir prie jų prisitaikyti. Dėl šios priežasties neretai reikia keisti ar tobulinti jau sukurtą internetinį puslapį. Mes užsiimame svetainių prižiūrėjimu, administravimu, tobulinimu. Klientui pageidaujant, į esamą sistemą integruojame naujus modulius, sprendžiame įvairias iškilusias problemas.
Konkurentų analizė:
Pažink savo priešininką, žinok jo privalumus ir trūkumus bei atitinkamai tai išnaudok! Konkurencija internete yra labai didelė, todėl kiekvienas nori būti pranašesnis už savo konkurentus. Tai pasiekti galima atlikus konkurentų analizę ir nuodugniai ją išstudijavus. Jums pageidaujant mes visa tai galime atlikti ir pasiūlyti pranašesnius, patogesnius ir geresnius sprendimus.
Svetainių talpinimas
Kainos:
Internetinės svetainės sukūrimo kaina priklauso nuo jos sudėtingumo tiek dizaino, tiek ir programavimo atžvilgiu. Sudėtingesnė savo funkcionalumu svetainė kuriama ilgiau, dėl sudėtingo dizaino kaina taip pat būna aukštesnė. Visi svetainės moduliai skirtingai įkainuojami, todėl pasakyti kiek kainuos Jums svetainės sukūrimas, galėsime tik aptarę svetainę detaliai.
Dėl teikiamų paslaugų galite kreiptis čia.